+38 067 940 84 77 +38 066 673 44 41 facebook Menu

Хто може працювати в ІТ-сфері?

Хто може працювати в ІТ-сфері?

Ви давно мрієте пов’язати своє життя з комп’ютерними технологіями? Можливо, Вас приваблює перспектива високого заробітку? А як щодо свободи пересування та можливості працювати з будь-якої точки планети? Що ж, переваг у професії багато. Проте не кожен наважується зробити перший крок на зустріч мрії.

Розбиваємо стереотипи

Багатьох людей лякає факт, що до цієї галузі вони не мають жодного відношення. Інших зупиняє впевненість, що після 30 немає смислу опановувати нову професію. Є 
третя категорія, котра вірить в неможливість поєднання основного місця роботи та
навчання в ІТ-школі.

  • По-перше, статистика доводить, що з кожним роком зацікавлених професією програміста стає все більше. Серед них: домогосподарки, працівники непов’язаних спеціальностей, люди віком від 16 до 50 років.
  • По-друге, точне визначення, яка сама галузь цікавить (тестування, розроблення, дизайн), гарантує в майбутньому роботу із задоволенням. А це, у свою чергу, дає перспективи росту та отримання більш високої заробітної оплати.
  • По-третє, зручний графік навчання, в т.ч. групи вихідного дня, дають можливість легко поєднувати основну роботу та курси.

Отже, працювати в ІТ-сфері може кожен, у кого є бажання. А якщо цікавить, яка спеціальність потрібна саме Вам, можна порадитись з нашими фахівцями та отримати вичерпну інформацію щодо кожного напрямку.

 

Заявка:

Залишіть заявку і ми зв’яжемось з Вами протягом 15хв. в робочий час з 10:00 до 22:00 з пн-сб.