+38 067 940 84 77 +38 066 673 44 41 facebook Menu

Перспективи роботи тестувальником

Перспективи роботи тестувальником
Для знайомства з ІТ – сферою кращої професії не придумати. Навчатись на тестувальника потрібно недовго. Та саме навчання доволі легке й цікаве. Додайте до цього зручне та доступне викладення матеріалу нашими фахівцями – і ось перед Вами вже новоспечений тестувальник.
 
У світі ІТ - розробок професію тестера часто ставлять внизу ієрархії, а даремно. Оскільки саме він визначає кількість помилок та сприяє коректній роботі програми. Навіть більше, сьогодні випуск електронної та побутової техніки неможливий без попередньої перевірки фахівця. 
Отже, професія є досить цінною. До того ж зручною. 
 
  • Велика кількість компаній – наймачів пропонує вільний графік роботи. Таким чином, в офіс можна приходити в зручний час та встановлювати особистий режим, коли є максимальна продуктивність праці.
  • Умови роботи в ІТ – фірмах по праву вважаються найкращими в Україні. Сучасні офіси з корпоративними розвагами та тімбілдінгом, медичним страхуванням, абонементами до спортзалу, курсами англійської мови тощо.  
  • Саме ця професія дає стрімкий розвиток та можливість перекваліфікуватися у веб-розробника. 
 

 Високі зарплати без верхньої межі 

Найголовніше, що цікавить більшість, це рівень майбутнього заробітку. Тут теж є приємний момент. Адже кількість вакансій для джуніорів (без досвіду роботи або з невеликим досвідом) зростає в геометричній прогресії кожен рік. Тобто компанії зацікавлені в найманні на роботу новачків. 
 
Середній рівень заробітної плати початківця знаходиться в межах 350-550 у.о. Погодьтесь, це досить непоганий старт? Приємним бонусом є те, що за доволі короткий термін можна отримати статус Engineer або навіть Senior. А тут вже зовсім інший рівень достатку. 
 
Таким чином, бути тестувальником – не лише цікаво. Це чудова динамічна професія з великими перспективами. 

 

Заявка:

Залишіть заявку і ми зв’яжемось з Вами протягом 15хв. в робочий час з 10:00 до 22:00 з пн-сб.