+38 067 940 84 77 +38 066 673 44 41 facebook Menu

Відгуки

Sergey Rybak

Sergey Rybak

Закінчив інтенсивний курс по "WEB" в Львівському навчальному центрі "Nikos-LTV", якими дуже задоволений! Пройшли багато матеріалу, все робили на практиці, створювали свої сайти. Програма дуже насичена. Всі нюанси в написанні коду розбирали з викладачем, який кожному приділяв увагу та при необхідності додатково все пояснював. Група в нас була прикольна) Заняття проходили весело та цікаво) Готові до нової роботи у сфері ІТ!

Nastja Kolomeytseva

Nastja Kolomeytseva

Чудові курси. Інформативні, цікаві, змістовні.
Після них маєш добре уявленням про майбутню діяльність,
багаж найнеобхідніших знань та відчуття першого практичного досвіду.
Приємно отримувати знання від людей, які уже працюють в цій сфері і
розповідають про проблеми з найактуальнішої перспективи.
Окрема подяка викладачам ІТ-англійської, які робили ці
ранки веселими і енергійними, допомагали долати мовні барьєри,
вчили ефективному запамятовуванню на перший погляд складної лексики.
Ви круті! Дякую за цінний досвід!

Mariia Mariia

Mariia Mariia

Нещодавно я закінчила Інтенсивний курс «IT recruiting-HR» . Дізналась про Nikos випадково на фейсбуці. Зацікавило, те що дуже детально складено план навчання. Курс вели дуже позитивні та реально круті спеціалісти своєї сфери Julia Malichenko Юлія Маліченко та Mariya Mukha Марія Щербан . Чесно кажучи, це везіння для мене познайомитись з такими професіоналками. Працювали з реальними кейсами. Тренерки ділились досвідом: що нас чекає в подальшому, коли ми вже будемо працювати. На курсі немає сухої теорії. Першу половину заняття проводила Юлія, яка розказувала про HR напрямок, а другу половину Марія, яка розказувала про рекрутинг. Ми повністю проходили весь процес пошуку кандидата (заявки на підбір персоналу, пошук , співбесіда, фідбек, job-offer, onbording , teambuilding, ознайомились документацією в IT сфері). Усім бажаючим освоїти фундаментальні ази рекрутингу раджу звертатись тільки в Львівський навчальний центр програмування «NIKOS - LTV» . Саме цей курс для тих, хто не чув, не володіє системами пошуку кандидатів або цікавився, але не розібрався до кінця. Хочу сказати, хто хоче прокачати свої скіли: не бійтесь, пробуйте і навчайтесь, але тільки у Юлії та Марії. Я з впевненістю можу сказати - що здобуті знання, поради, які я отримала - це мій фундамент в розвитку. Я пишаюсь, що знайома з Юлією, Марією та нашою дуже крутою групою.

Natalja Shulyk

Natalja Shulyk

Завершила курс "web-розробки" у викладача Остапа Мацьківа. Дякую викладачу за доступний виклад матеріалу. Дуже задоволена цим курсом. Дізналась багато цікавих речей та здобула практичні навики розробки.

Андрій Зазуляк

Андрій Зазуляк

Закінчив курси тестерів «NIKOS - LTV». Це справді потужні курси.
Дівчата з мовної школи «Speak» дають надзвичайно сильний поштовх для того, щоб щодня вдосконалювати і розвивати свої мовні навики.
Практикуючі спеціалісти-науковці є справді знавцями своєї справи - вони дають виключно практичну концентровану інформацію. Нам дали об’ємні знання з трьох областей.
Перша: мережі, хмарні ресурси і віртуалізація.
Друга: тестування, написання тест-кейсів і системи управління проектами.
Третя: бази даних, MS SQL Server і формування SQL-запитів.
Все це є доброю базою, щоб розвиватися і шукати роботу на посаду Junior Test Engeneer.

Yuriy Bubelnyk

Yuriy Bubelnyk

Власне закінчив навчання на курсах від Нікоса ЛТВ.
Курси дуже інтенсивні - за місяць часу освоюєш професію ручного тестувальника, або фундамент для дальшого освоєння ІТ сфери. Мабуть це найшвидші курси, які дають дають посаду в ІТ. Дещо насторожувала нижча ціна при більшому наповненні курсів. Але дарма -результатом я задоволений. ІТ Англійська від Speaking Club- викладається професійно. Я аж заговорив ))) Досить грунтовний теоретичний вступ (вже запустив віртуальні машини на дом. компютері). ЦІкаві і насичені заняття по БД SQL. А також можливість поспостерігати за роботою професійного тестувальника і випробувати його інструментрій.
Отже рекомендую

Oksana Oksana

Oksana Oksana

Хочу поділитись своїми враженнями про Львівський навчальний центр "NIKOS-LTV". Навчання тривало чотири тижні. Викладачі професійні, старались як найдоступніше викласти матеріал. Пізніше дізналась, що деякі викладачі, які навчають на курсі, проводять навчання не тільки в Україні, а й закордоном, що мене дуже вразило, так як, це свідчить про їх рівень та підготовку. Курс дуже інтенсивний, багато практичних завдань, важко освоїти скільки інформації, але загалом, я та вся група справлялись. Отримала навіть кращий результат, ніж очікувала. Група попалась дуже весела та дружня, спілкуємось і по сьогодні. Залишились позитивні враження від навчання. Рекомендую!

Inna Minina

Inna Minina

Інтенсивний курс, на правду інтенсивний. Тому хто готовий повністю поринути в навчання, рекомендую. Великим плюсом була англійська мова, я дуже задоволена. Дівчата легко і доступно викладають, знають свою справу. Єдине що, курс англійської розрахований на аудиторію з англійською середнього рівня. Тому хто, володіє нижчим рівнем, раджу добре підготуватися. Технічна частина, для мене, як новачка була частково складною для розуміння. Але виділивши достатньо часу вдома, можна все зрозуміти і навчитися. Курс дав мені можливість зрозуміти, що я маю знати і чого від мене захоче мій майбутній роботодавець. Але курси, це лише курси на місяць, попереду ще інтенсивна самоосвіта та практика.

Роман Паньків

Роман Паньків

Надзвичайно потужний інтенсивний курс "Основи тестування програмного забезпечення".
Індивідуальний підхід до кожного студента.
Цікаве та динамічне викладання матеріалу.
Мені дуже сподобалось, рекомендую.

Олег Добрій

Олег Добрій

Нещодавно я закінчив інтенсивний курс JAVA в навчальному центрі "Нікос-ЛТВ". Курси були мені супер, все дуже класно, мені сподобалося) Викладач доступно пояснював матеріал, все зразу ж робили на практиці, кожному при потребі все індивідуально пояснював. Заняття були доступні і цікаві. Тепер можна розпочинати свою кар'єру в даному напрямку і розвиватись дальше. Дякую!

Pavlo Servatnyuk

Pavlo Servatnyuk

Закінчивши інтенсивний курс підготовки спеціалістів за напрямком "Тестування програмного забезпечення",
хочу поділитись враженнями. Курс інтенсивний, насичений та об'ємний.
Викладачі доступно пояснюють матеріал, до кожного слухача курсу мають підхід.
Загалом ці курси організовано класно і цікаво.
Мені сподобалось, я зодоволений.
Рекомендую, хто планує працювати у сфері IT, навіть для новачків.

Христина Гац

Христина Гац

Надзвичайно задоволена курсами SEO! Тут досвідчені викладачі, що знають свою справу і готові навчити інших. Раджу усім!

Роман Кучук

Роман Кучук

Закінчив курси SEO. Надзвичайно приємні, а головне досвідчені викладачі, прекрасні аудиторії і колектив. Задоволений цілком і повністю!

Olga Balaban

Olga Balaban

Я закінчила курс "Основи тестування програмного забезпечення"
у Львівському навчальному центрі "Nikos-LTV".
Завдяки чіткому і доступному викладанні матеріалу,
інформація легко засвоювалась, а також я була приємно
вражена професіональністю викладачів.
Всім рекомендую)))

Вова Врублевский

Вова Врублевский

Я закінчив інтенсивний курс
- Основи програмування та тестування програмного забезпечення -
у Львівському навчальному центрі програмування "Nikos-Ltv.
Навчання тривало 160 годин.
Це дійсно потужний , цікавий і насичений курс.
Який мені дуже сподобався . Викладачі , професіонали які люблять свою справу
і як найкраще старалися пояснити нам матеріал.
Багато було практичних завдань. Викладачі з мовної школи - Speak - молодці,
викладають професійно. Враження від курсу тільки позитивні.
е великий поштовх щоб в подальшому вдосконалюватися і розвиватися . Рекомендую!

Taras Solodyak

Taras Solodyak

Пройшов навчання у Львівському навчальному центрі "NIKOS-LTV" Курсами задоволений! Викладачі професіонали, видно, що люблять свою справу та стараються викластись на всі 100%. Курси справді потужні. РЕКОМЕНДУЮ!

Заявка:

Залишіть заявку і ми зв’яжемось з Вами протягом 15хв. в робочий час з 10:00 до 22:00 з пн-сб.